Hakkımızda

Bir varmış, hep varmış. Nemrut ile Hz. İbrahim'in hikayesini teller iken İstanbul'da başlayan hikayemiz tabiatta bulunan baharat ve geleneksel tarifinden yola çıkarak  çiğ köftenin oluşumunu, tadını ve  gelenekselliğini zirveye taşıyan Serince Çiğ Köfte, günümüzde  her bütçeye uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Gıda üretiminde olması gereken hassasiyet ve hijyen kurallarını benimsemiş, inorganik ve kanserojen madde konusundaki titizliğimizden feragat etmeden sizlere helal sertifikalı ürünlerimizi sunmaktayız.  El değmeden üretim, geleneksel olarak kurutulmuş baharatlarımızın özünden gelen lezzetimiz ile sizleri buluşturuyoruz. Çiğ köfte demek 'Serince Çiğ Köfte' demektir.


Misyonumuz;
Serin Çiğ Köfte olarak gelenekselliğini sürdüren çiğ köftemizi AB ve TSE uygun olarak üretim gerçekleştirip, Türkiye genelinde geniş şube ağıyla yaygın hale gelip her yerde ve her sofrada bulunmaktır.

Vizyonumuz;
Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Kalite ve hijyenden ödün vermeden sektörün tek öncü firması olmak tek hedefimizdir.