Gizlilik Sözleşmesi

 

Üyelik Sözleşmesi

1. Teslimat ve Garanti

Siparişiniz alındıktan sonra, ödeme işleminin Müşteri tarafından yapıldığının kontrolü yapılır ve ödeme onaylanır.

Teslimat adresine göre sipariş teslim süresi değişebilir. 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunamama, teslim alacak kişinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz adreste bulunan kişiye teslim edilmektedir.

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, "iletişim" sayfamızda yer alan email veya telefondan bize ulaşabilirsiniz.


2. Kargo Ücretleri

Siparişleriniz Ankara içi belirlenen adreslere ücretsiz olarak gönderilir.


3. Bilgi Güvenliği ve Güvenli Alışveriş Garantisi

serincesiparis.com ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla, aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder:

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü güvenli elektronik sistemlerde, güvenlik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi serincesiparis.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

serincesiparis.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

serincesiparis.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

serincesiparis.com'dan ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir.

serincesiparis.com internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (128Bit SSL) sahiptir. 

serincesiparis.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler serincesiparis.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.